Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Miły sprzedawca, ładne produkty.

—— Jorge z Chile

Dobry

—— Alice z Ameryki

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Yuyao Yuhai Plastic Products Co Ltd znajduje się w "Domu pleśni", "królestwo tworzyw sztucznych" _Yuyao city.East of Ningbo Beilun Port i na południe od Hangzhou - Ningbo Expressway i XiaoYong kolejowych, zachód w pobliżu Hangzhou Bay, jazdy na północ do Hangzhou Bay Bridge tylko w 10 minut, a do portu lotniczego Ningbo Lishe onli około 30 km. Transport jest bardzo wygodny.

  Yuyao Yuhai Plastic Products Co., Ltd jest wiodącym dostawcą sprzętu do hodowli zwierząt i sprzętu drobiowego dla przedsiębiorstw rolnych i osób takich jak rodzaje przepływomierza mleka, pazury mleczne, pulsator próżniowy, elektroniczny pulastor, miska dla zwierząt do krowy, a także rodzaje madingu Złącze zaworu i rur w sprzęcie rolniczym. Możemy wykonać wszelkiego rodzaju formy i opracować nowe produkty. W globalnym markelu mamy własny dział badań własnych i opracowaliśmy dział, a my jesteśmy zaangażowani w promocję wyjątkowych i wykwalifikowanych produktów. Wysoka jakość, konkurencja ceny i szybka dostawa sprawiają, że nasze produkty są popularne na całym świecie.

  Teraz Yuyao Yuhai Animal Husbandry Machinery Technology Co., Ltd została zarejestrowana w imieniu naszej firmy, aby obsługiwać wszystkich naszych nowych i starych klientów. A firma ciepło przyjmuje nowych i starych klientów, aby dzwonić, pisać listy lub wysyłać rysunek i próbkę fizyczną do produkcji. Cieszymy się na jeszcze większą współpracę z zagranicznymi klientami w oparciu o obopólne korzyści i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w dowolnym momencie!

 • OEM / ODM
  Jeśli chcesz dostosować produkt, proszę podać rysunek projektu produktu, w tym rozmiar, wagę, materiał, funkcję i specjalne wymagania produktu, lub możesz wysłać do nas próbkę. Mamy dla Ciebie profesjonalny zespół projektantów.

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Yu

Tel: 86-13008937408

Faks: 86-0574-62939506

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)