Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

Miły sprzedawca, ładne produkty.

—— Jorge z Chile

Dobry

—— Alice z Ameryki

Im Online Czat teraz

Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd
company information equipment production line wystawa

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
Coroczne wyprzedaże : 3500000-4000000
Rok założenia : 2002
pc Export : 60% - 70%
Location: China
Yuyao Yuhai Hodowla zwierząt i hodowla zwierząt Machinery Technology Co., Ltd. znajduje się w Yuyao City, które cieszy się reputacją „Mold Township” i „Plastic City” w środku Ningxia Plain we wschodnim Zhejiang. Na wschód od portu Ningbo Beilun, na południe od Hangzhou-Ningbo Expressway i linii kolejowej Xiao Yong, na zachód od Hangzhou Bay, na północ od mostu Hangzhou Bay, zaledwie dziesięć minut od lotniska Ningbo Lishe, około 30 km. Transport morski, lądowy, lotniczy, żelazny jest bardzo wygodny.
Firma zajmuje się głównie badaniami i rozwojem oraz przetwarzaniem wszelkiego rodzaju materiałów do produkcji zwierzęcej oraz maszyn i urządzeń, akcesoriów do hodowli zwierząt. Na przykład: różne rodzaje kolekcji piersi, różne mierniki dywersji, pulsacje pulsacyjne, impulsy elektryczne, miski wody pitnej dla zwierząt, karmienie zwierząt beczkami z mlekiem, kubki do kąpieli i wielofunkcyjne cyfrowe zestawy nożne i akcesoria ze stali nierdzewnej. Produkty na rynki krajowe i zagraniczne, eksportowane do reszty świata.
Od momentu powstania firmy, dążenie do jakości i celów korporacyjnych „najpierw jakość, użytkownicy po raz pierwszy”, i popieranie „niezależnych innowacji” w dziedzinie badań i rozwoju. Dzięki doskonałej jakości, dobrej obsłudze, rozsądnym cenom szczera obsługa zwracają większość nowych i starych klientów.
Teraz firma zatwierdziła nową nazwę firmy: Yuyao City Yuhai livestock machinery Technology Co., Ltd., aby lepiej obsługiwać większość klientów. W tym momencie firma wita nowych i starych klientów, dzwoni, listuje, mapuje, przetwarza próbki i jest gotowa współpracować z kolegami, aby połączyć ręce, a następnie wprowadzać innowacje i chwałę.

Szczegóły kontaktu
Yuyao Yuhai Livestock Machinery Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Yu

Tel: 86-13008937408

Faks: 86-0574-62939506

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)